Після короткотривалих курсів у Румуні групу українських держслужбовців почали іменувати експертами перемовин з членства в ЄС

  На урядовому порталі повідомили, що Румунія долучилася до підготовки українських державних службовців для перемовин про членство з ЄС. Група українських держслужбовців завершила тижневу навчальну програму з підготовки експертів у сфері європейської інтеграції.

  Навчання пройшли 20 державних службовців, зокрема представники Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, Офісу Президента України, комітетів Верховної Ради України, міністерств та відомств.

  Підготовку організовували Міністерство закордонних справ Румунії та Румунська агенція розвитку міжнародної співпраці у співпраці з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції. Протягом п’яти навчальних днів держслужбовці переймали досвід румунських колег для успішної реалізації європейських прагнень України.

  Метою навчальної програми було ознайомлення її учасників з інституційною системою ЄС, секторальною інтеграцією, доступом до структурних фондів, транскордонною співпрацею та економічною політикою ЄС.

  Такі навчальні програми допоможуть підвищити спроможність та кваліфікації українських експертів євроінтеграційної сфери, які долучені до процесів підготовки до переговорного процесу щодо членства України в ЄС.

НАГАДУЄМО:

У війні, яку розв’язала росія, відсутня можливість зберігати нейтралітет, – Володимир Зеленський