Підсумки виборів: російські спецслужби не можуть чітко визначити розміри фальсифікацій

  З 17 по 19 вересня 2021 року відбулися вибори депутатів до Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації 8 скликання. Після обробки 100% протоколів у Держдуму РФії  має наступні підсумки виборів: “Єдіная Росія”, КПРФ, ЛДПР, “Справєдлівая Росія” і “Новиє люді”, інформує ЦВК РФ.

 

  Єдіная Росія” назбирала 49,82% голосів і отримує понад 300 депутатських мандатів, інформує ТАСС. Партія має конституційну більшість в нижній палаті парламенту.

 

СУЦІЛЬНА ФАЛЬСИФІКАЦІЯ!

  Офіційні результати виборів депутатів до Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації 8 скликання повністю сфальсифіковані діючою російською владою і не відображають реальної картини народного волевиявлення. Такої масштабної фальсифікації в Російській Федерації не було навіть за часів СРСР. Фальсифікації носять настільки всеоохоплюючий характер, в них задіяна така велика кількість людей, націлених на «конкретний результат», що в реальних цифрах плутається навіть сама влада. Про все, що відбувалося, написати просто неможливо, але кілька найяскравіших прикладів все ж таки варто навести.

 

  1. Спостерігачі в Петербурзі записали на відео, як силовики били кандидата в Заксобраніі міста від “Яблука” Микиту Сорокіна, який сам викликав поліцію через зникнення бюлетенів. 

 

2. Багато громадян Росії, які живуть за кордоном, мали змогу проголосувати двічі: онлайн і в посольстві. Бюлетені були територіально приписані до регіонів Росії: росіяни, що мешкають в Ізраїлі приписані до Ростовської області, у Вірменії – до Нижнього Новгороду, в Італії – до Іванівської області.

 

3. Але найбільш цікавим є відео, як з акаунтів «громадян ЛНР/ДНР» невідомий чоловік масово голосував за «Єдіную Росію» (№5 у списку), копіюючи паролі та логіни із заздалегідь заготовленого документа.

 

4. кіПо всій країні були помічені «карусельники». Вони були однаково одягнені і раптом з’являлися на різних дільницях. Журналістка Катерина Гончарова буквально спіймала за руку молодиків, яких возили по місту, щоб ті ставили галочки за «кого потрібно». Сюди ж можна віднести і голосування представників “народу Донбаса”.

 

5. На сайті ЦВК до 19:30 за московським часом закодували результати голосування – нібито для того, щоб уникнути «безпрецедентної атаки на сайт». До речі, DDoS-атаки на сайт для голосування спочатку заперечували, а потім заявили, що в усьому винні американські хакери і взагалі – «атаки безпрецедентні». Незважаючи на це, російська влада планує застосувати дистанційне голосування на виборах президента РФії в 2024 році. Не будучи провидцем вже сьогодні можна передбачити і «явку», і «результати».

 

6. Замість того, щоб відповісти, чому громадянам «ЛНР» і «ДНР» видавали російські паспорти прямо на дільницях для голосування в Ростовській області, Памфилова запитала кореспондента «Дождя» Фаріда Рустамова про його походження і розсміялася.

 

РЕЗУЛЬТАТИ

 Як розподілилися голоси росіян за партійними списками і в одномандатних округах згідно з попередніми даними ЦВК – інфографіці ТАСС.

 

  Кандиат наук, Народний депутат Верховної Ради України від проросійської фракції ОПЗЖ Ілля Кива привітав партію президента РФ Володимира Путіна «Єдіная Росія» з «перемогою» на виборах до Держдуми РФ.

 

  СБУ відкрила кримінальне провадження за фактом виборів у Держдуму РФ, які відбулися на території тимчасово окупованого Криму. Документуються всі причетні до цього псевдоголосування: як з числа офіційних представників РФ, так і серед громадян України, які, порушуючи вітчизняне законодавство, допомагали державі-агресору. Провадження відкрито за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 «Державна зрада» Кримінального кодексу України.

 

  Також Служба безпеки України надала РНБО матеріали для запровадження санкцій стосовно організаторів і учасників виборів до російських органів влади на території тимчасово окупованого Криму. Зокрема, мова йде про 33-х кандидатів у депутати Держдуми РФ і 54-х членів територіальних виборчих комісій. І минулої п’ятниці, за ініціативи СБУ, РНБО прийняла відповідне рішення. «Упродовж усього виборчого процесу СБУ збирала матеріали стосовно осіб, які організовують та беруть участь у цих перегонах, – заявив голова СБУ Іван Баканов.

 

  Міністерство закордонних справ Туреччини повідомило, що вважає нелегітимними проведені в Криму вибори в Держдуму. Росія не залишить без уваги заяву Туреччини про невизнання виборів в Держдуму в Криму, заявила Захарова…

 

Аслан Дзітоєв, “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”

 

Нагадуємо: