«Патріот» виховує майбутніх воїнів-захисників

Шостий рік у Терешківському ліцеї, що на Полтавщині, працює клуб військово-патріотичного виховання «Патріот». Ідея створення клубу належить ветерану АТО Григорію Маляренку. Проєкт допомогли втілити в життя громадські об’єднання «Бойове братерство», «Доброволець» та керівництво ліцею, інформує mva.gov.ua


Завдяки цій співпраці матеріальна база ліцею значно покращилась. Навчальний заклад одним із перших в області облаштував спеціалізований клас допризовної підготовки юнаків, стрілецький тир, стадіон. Тут створено сучасну спортивно-тренажерну базу та мобільну смугу перешкод.– Важливо донести кожному учню розуміння того, що саме від нього залежить доля його близьких, його народу, його країни. Ми залучаємо хлопців та дівчат за їхнім бажанням починаючи вже з 11 років.– розповів ветеран Григорій Маляренко.

 

Сьогодні чисельність клубу «Патріот» складає понад 70 учнів, Його діяльність є невід’ємною частиною шкільного предмета «Захист України». Вивчення основ військової справи тут активно поєднують з польовими табірними зборами та участю у регіональних і всеукраїнських військово-спортивних вишколах.

 

Особлива увага у клубі приділяється вивченню історії українського війська, героїчному протистоянню українських воїнів на Сході. Під час занять діти та молодь активно спілкуються з учасниками бойових дій. Ветерани стали для них прикладом мужності та героїзму.

 

Нагадуємо: