Орбан зазіхає на територіальну цілісність Румунії та України

  Прем’єр-міністра Угорщини Віктор Орбан прийшов на футбольний матч у шарфі із зображенням так званої «Великої Угорщини», яка зазіхає на територіальну цілісність Румунії та України. Він опублікував на своїй сторінці у Facebook відео зустрічі з футболістом Балажем Джуджаком, який провів прощальний матч за збірну Угорщини. Це був товариський поєдинок проти Греції. На кадрах Орбан дефілює із шарфом, на якому зображено карту «Великої Угорщини».

 

  На шарф Прем’єр-міністра Угорщини звернув увагу і німецький ліберальний політик, депутат Європарламенту Даніель Фройнд, який у своєму Twitter написав: «Прем’єр-міністр Угорщини – в шарфі з картою “Великої Угорщини”. Як заспокійливо для сусідів Угорщини».

 

Заставка ВІДЕО

  У Міністерстві закордонних справ Румунії  відреагували на шарфик Орбана, висловивши послу Угорщини у Бухаресті «рішуче несхвалення».

 

  Україна очікує на офіційні вибачення угорської сторони та спростування зазіхань на територіальну цілісність України. Про це повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко. 

 

  Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан відреагував на скандал довкола його шарфа з картою “Великої Угорщини”. “Футбол – це не політика. Давайте не бачити те, чого немає”, – написав Орбан у Facebook, додавши, що збірна Угорщини – команда всіх угорців, “де б вони не жили”.

 

Заставка НАГАДУЄМО