Олексій Гончаренко пропонує офіційно затвердити День військ протиповітряної оборони України

  До 2007 року це свято – День військ протиповітряної оборони, – відзначалося в першу неділю липня. Свято було встановлено в Україні «…враховуючи заслуги Військ Протиповітряної оборони України у забезпеченні обороноздатності держави…» згідно з Указом Президента України Л.Кучми «Про День Військ Протиповітряної оборони» від 2 липня 1997 р. №602/97 та скасовано із встановленням Дня Повітряних Сил Збройних Сил України згідно з Указом Президента України В.Ющенка «Про День Повітряних Сил Збройних Сил України» від 27 червня 2007 р. № 579/2007.

Після указу 2007 року професійне військове свято захисників українського неба зникло зі сторінок національного українського календаря. Але його, як і раніше, продовжують відзначати багато кадрових військових, але не на офіційному рівні.

  “Сьогодні сили ППО рятують тисячі життів українців та тримають оборону країни”, – пише Олексій Гончаренко на своїй сторінці у Телеграм. “Тому прошу офіційно установити свято – День Військ Протиповітряної оборони України, і відзначати його щорічно у першу неділю липня…Направив відповідне звернення до президента Зеленського”.

НАГАДУЄМО:

Девіз української морської піхоти – Вірний завжди!