Під час робочої поїздки на Миколаївщину, заступник міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко, спільно з представниками обласної та районної рад, взяли участь у відкритті Меморіального комплексу “Полеглим землякам у російсько – українській війні, що розпочалась у 2014 році” у селищі Веселинове.

 

 Меморіальний комплекс побудовано на території храму Першоапостольних Петра і Павла Православної церкви України. На земельній ділянці, яку було надано християнською громадою. Меморіал збудовано за кошти місцевого бюджету Веселинівського району та за кошти небайдужих громадян, меценатів, аграріїв та членів  Громадської організації “Веселинівська спілка патріотичних сил”.

 

 Проект меморіалу розробив Голова ради волонтерів Веселинівського району Климчук Микола Сергійович за участю Винокурова Володимира.

 

 Меморіальний комплекс “Полеглим землякам у російсько – українській війні, що розпочалась у 2014 році” має кілька елементів, головним і центральним елементом якого є «курган слави», який споконвіку символізує поховання. Увінчує курган капличка з скульптурою Покрови Пресвятої Богородиці, захисниці козацтва по обидва світи. Наступним елементом Меморіалу – є Хрест, на якому висічені слова із святого письма « немає більшої любові за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх», а в центрі його – камінь, з викарбуваними прізвищами загиблих героїв.

 

 Під час відкриття Меморіального комплексу, присутні згадали поіменно кожного полеглого героя та вшанували загиблих хвилиною мовчання.

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial