Олег Чорногуз: “ЛИСТ ДО ПРЕЗИДЕНТА”

“Доброго дня, Володимире Олександровичу!

Доброго, якщо він добрий. На жаль, як романіст-сатирик, автор понад 10 сатиричних романів, колега Ваш по лінії сатири і гумору та як письменник і громадянин, змушений вдруге звернутися до Вас листовно. Як до президента і головнокомандувача держави Україна.

Не знаю, як Ви, а я щодня слухаю новини з фронту. Там щодня стріляють і майже щодня гинуть наші воїни. Ніяка “формула Штайнмаєра”- акціонера “Газпрому” – не працює. Працює тільки на користь агресора, яким є, якщо Вам досі не відомо, Російська Федерація на чолі із всесвітнім убивцею і брехуном Путіним, який цинічно корчить із себе миротворця.

Відведення наших військ – це насмішка над українцями і їхньою одвічною ментальною довірливістю. Це наша трагедія: довірятися солодким словам, які потім стають гіркішими редьки.

З такою всеукраїнською довірлиивістю і “формулою Штайнмаєра” завтра танки Путіна опиняться біля офіса Президента України!!!

Вам, Володимире Олександровичу, випала історична місія стати президентом однієї із найбільших європейських держав (принаймні за територією) і головнокомандувачем її військ. Сьогодні наші війська – у жалюгідній ситуації: взводи, роти, батальйони, полки відступають внаслідок бездарної і підступної формули, а колаборанти і “іхтамнєти” уже вселяються у наші бліндажі й передові позиції, де по-господарськи українцями були облаштовані на зиму укріплення. Там воїни- українці, готуючись до зими, вже висівали на клаптиках не проданої Московії землі свіжу зелень. Це не натяк на Ваше прізвище чи Ваше керування державою. Я маю на увазі зелену цибульку, яку ми вирощували і взимку 2014 року в центрі Києва, на Майдані.

Володимире Олександровичу, де Ваші актуальні заяви на ту чи іншу трагічну подію? Майже щодня гинуть наші хлопці й дівчата на передовій. Де Ваші радники? Невже усі займаються підвищенням власних мільйонних зарплат, замовленням повій по телефону і фінансовими схемами?!

Може, час не відмовчуватися. Україна над прірвою?! Ви хочете (мені так думається) увійти в історію як президент, що вивів державу на високий рівень добробуту, справедливості і миру? Чи Ви хочете увійти в неї руйнівником? Руйнівником однієї з найбільших європейських держав і народом з древньою тисячолітньою історією?! Руйнівником Держави, що охрестила пів Європи. В тому числі і азіатську Московію, колишню Тартарію, пізніше Татарію, ще пізніше – Золоту Орду, а ще пізніше – Московію, яку тільки у 1721 році Петро 1 назвав Росією.

З того часу Росія користується украденою у нас назвою Русь (англійською – RUSsia), щоб маніпулятивно стверджувати, що дочка Києва – Московія старша від матері – Руси-України!

Війна з Московією ніколи не закінчиться. Москві довіряти не можна. Ви пам’ятаєте, що сказав творець Німецької імперії Отто фон Бісмарк свого часу: “Угоди з Росією не варті паперу, на якому вони написані”. Ці слова можна віднести і до “формули Штайнмаєра”, який, очевидно, не знає безсмертної цитати про Московію свого імператора. Росія ніколи не зупиниться і нічого вірити в доброго царя. Треба будувати міцну українську державу. Припинити її розвалювати із середини, як це робиться сьогодні не обдуманими порадами Ваших бездарних у своїй більшості радників (та і членів команди), які вважають, що схопили Бога за бороду і живуть одним днем.

У ці Дні ми згадуємо криваву війну Московії проти першої в новітній історії незалежної Української держави – УНР, яку понад 100 років тому російські червоні більшовики потопили у крові. Через 100 років, так само віроломно, Московія знову пішла війною на Україну. Ця, нинішня війна, триває вже довше, ніж війна проти фашистської Німеччини. В цій війні на сьогоднішній день (за приблизними підрахунками) загинуло більше людей, ніж в Афганській війні.

Заграючи з Московією, Ви, як і канцлер Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, історично помиляєтеся, наївно сподіваючись, що досягнете миру в українській землі, не враховуючи ментальності прямих нащадків Орди. Орді потрібен не тільки Крим і Великий Козацький Луг (Донеччина). Орді потрібна вся Україна. УНР на чолі з істориком Грушевським іменували себе Центральною Радою (Совєтами) на зразок більшовицьких Совєтів, свято вірячи, що Совєти не нападуть на “Совєтів”(Раду), і гірко помилилися. Центральна Рада дуже швидко упала, розпустивши армію, під багнетами Леніна-Муравйова, які принесли “культуру в Україну” на кінчику своїх кривавих багнетів, як нині “русскій мір”. На згадку про це з болем у серці і гіркотою в душі, хтось з великих (Герцен, Леся Українка, Бердяєв, Вернадський, Ленін, Винниченко, можливо, і Грушевський) повторили безсмертну фразу “Російський демократ закінчується там, де починається українське питання”. В дію вступає загарбницька Орда.

Володимире Олександровичу, запамятайте: війна з Московією – це вічна війна. Хтось один має впасти. Або Московія розвалиться на свої понад 20 автономних республік-держав, або їх з’їсть Китай. Третього не дано. Нам слід оборонятися, а не слухати акціонерів “Північного” чи “Південного” потоків. В іншому випадку і Україна піде за газом і вже навряд чи колись повернеться до своєї державності, якщо Ви повторите “подвиг” горе-керівників столітньої давності (1920 рік).

Пам’ятайте, Володимире Олександровичу, історія має погану звичку повторюватися. Не повторіть і Ви її, якщо хочете увійти в історію будівником України, а не руйнівником її.

Закликаю Вас також нейтралізувати діяльність 5-ї колони в Україні та їхніх інформаційних рупорів, але не за рахунок “приборкання” всіх медіа, що критикують діяльність органів влади. Закликаю Вас не продавати наше основне національне багатство – землю, щоб ми не опинилися на “нашій не своїй землі”. Закликаю Вас не підмінювати децентралізацію централізацією. Закликаю Вас зупинити пускати з молотка стратегічні підприємства, які є власністю всього українського народу всіх поколінь. Не дайте розпродати Україну! Адже Ваш головний президентський обов’язок – гарантувати додержання Конституції України.

За матеріалами Facebook Віктора Охріменка