Окупанти продовжують блокувати роботу КПВВ «Мар’їнка»

П’яту добу поспіль російські окупанти та їх маріонеткові адміністрації не пропускають цивільних осіб перетнути лінію розмежування у Донецькій області у будь-яку зі сторін. КПВВ «Мар’їнка» досі не функціонує з вини окупантів, які блокують усі спроби громадян добратися до рідних домівок. Загарбники демонструють повну байдужість до проблем мирних мешканців. Кричущим прикладом цинічного поводження з цивільними особами є те, що російські найманці уже понад три доби утримують перед своїм блок-постом двох осіб на легковому автомобілі, вперто не дозволяючи їм проїхати додому. Досі люди не можуть пробити стіну байдужості російських найманців.

Наші прикордонники зі складу Об’єднаних сил, за необхідності, готові забезпечити повернення цих громадян назад на підконтрольну Уряду України територію.

Завдяки зусиллям української сторони запрацював піший перехід на контрольному пункті в’їзду-виїзду в Станиці Луганській. Російські збройні формування були все ж таки вимушені частково розблокували гуманітарний коридор з тимчасово окупованим Луганськом. 14 червня, там лінію розмежування перетнуло 180 громадян: 75 – в Україну та 105 – на окуповану територію.