Розпочався другий відбір на безкоштовне навчання у програмі професійного розвитку у сфері кібербезпеки та реінтеграції для ветеранів АТО/ООС «Кіберзахисники», інформує сайт mva.gov.ua. Нагадаємо, що перша група із 30 учасників розпочала проходження програми навесні цього року і закінчила її 31 серпня 2021 року.

 

  Опановувати нову професію майбутні кіберзахисники розпочнуть 11 жовтня 2021 року і вчитимуться протягом шести місяців.

 

  Учасники пройдуть професійне навчання з кібербезпеки, а після його закінчення отримають допомогу з працевлаштуванням у державному та приватному секторах. Також випускники матимуть визнаний державою сертифікат у галузі кібербезпеки та можливість безкоштовно скласти сертифікаційний іспит CISCO Academy, що дозволить їм претендувати на затребувані та високооплачувані посади, як-то аналітик з кібербезпеки, фахівець з тестування безпеки, фахівець з комп’ютерної криміналістики, фахівець з реверс-інжинірингу  та адміністратор із мережевої безпеки.

 

  Програма складається з двох змістових компонентів: технічні навички з кібербезпеки та реінтеграція ветеранів.

 

  Перша складова містить курси викладачів Національного технічного університету України (Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського), а також провідних українських та міжнародних експертів. За частину, присвячену питанню реінтеграції, відповідають фахівці з Національного університету Києво-Могилянська академія – вони допоможуть ветеранам розвити нові технічні, аналітичні, мовні та м’які навички, необхідні для реабілітації та реінтеграції в суспільство. Також ветерани матимуть можливість додатково опанувати технічну та IT англійську мову.

 

  Навчання розпочнеться 11 жовтня 2021 року триватиме протягом шести місяців. Це в півтора рази довше, ніж навчалися попередники з першого потоку. Таке рішення було прийняте для того, аби ветерани мали більше часу для вивчення матеріалу та спілкування з викладачами.

 

  Збільшиться і кількість учасників програми. Після оголошення першого набору приєднатись до неї зголосилось багато ветеранів і ветеранок, тому наступний було вирішено збільшити вдвічі – до 60 осіб. Також, відтепер подати заявку на участь зможуть подати не лише кияни, але й ветерани з усіх регіонів України.

 

  Щоб потрапити до програми конкурсанти мають заповнити анкету на сайті проєкту

 

і пройти тестування на базові комп’ютерні знання та підготувати мотиваційний лист. Відбір на другий потік – додатковий шанс для тих, хто брав участь у першому конкурсі і не пройшов з першої спроби. Ветеранам та ветеранкам, які подавали заявки навесні не треба надсилати нову заявку, вони будуть запрошені пройти нове тестування.

 

Прийом заявок триватиме до 24 вересня.

 

Нагадаємо, програма «Кіберзахисники» є першою ініціативою CRDF Global (Фонд цивільних досліджень та розвитку США) з метою допомогти колишнім військовим розпочати успішну кар’єру в сфері кібербезпеки, а також посприяти зміцненню системи захисту цифрової інфраструктури в Україні загалом. Програма розроблена за стратегічної та фінансової підтримки Державного департаменту США, за сприяння Національного координаційного центру кібербезпеки при Раді національної безпеки та оборони України та Міністерства у справах ветеранів України, та є частиною ініціативи Держдепу США з усунення кіберзагроз в Україні.

 

Більше інформації про програму на офіційному сайті:

www.cyberdefenders.org.ua

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial