Назар Приходько

8 липня о 20:27  

 

Пряма мова: «Прямо зараз, в Головному Управлінні Розвідки Міноборони України (ГУР МО) проходять обшуки на предмет пошуку незареєстрованої зброї, вибухівки та спецзасобів. Проводить обшуки СБУ.

Себто Спецслужба проводить обшук у військової розвідки, ще й з приводу незареєстрованої зброї, вибухівки та спецзасобів. Спецслужба шмонає розвідників. Я б багато віддав аби на це глянути….

Але насправді – це не смішно і не весело. Це говорить про війну між цими секретними відомствами. Обізнані люди кажуть, що подібне стало можливим після призначення “порошенківського” Валерія Кондратюка Головою Служби Зовнішньої Розвідки (СЗР). Кондратюк, за часів Порошенка, очолював якраз ГУР…

Те, що відбувається, насправді “на голову не напнеш”! Якщо з’ясування стосунків між СБУ та ГУР вийде в публічну площину, то це страшний удар по Національній безпеці…

А тим часом, Начальник 3-го відділу Управління з розслідування кримінальних правопорушень, вчинених службовими особами, Головного слідчого управління ДБР Олег Корецький роздає інтерв’ю на тему здійснення тиску на слідство з боку керівництва ДБР щодо порушення кримінальних проваджень проти Петра Порошенка.

Зате Зеленський скрізь їздить з Аваковим і думає, що той його захистить… В запропонованих обставинах, коли СБУ, ЗСР та ГУР почали війну, в ДБР відкрито заявляють про тиск по справах Порошенка, а Генпрокурор залежна від Портнова – Аваков просто не “потягне”.

 

Питання: чи “потягне” таке Держава…?

 

АПДЕЙТ: Співробітники контррозвідки СБУ виїхали на квартири деяких офіцерів ГУР МО

 

АПДЕЙТ-2: НІБИ ЯК, один з фігурантів, у якого проходять обшуки – полковник ГУР Роман Червінський, який колись очолював ДКР (Департамент Контррозвідки СБУ), а тепер офіцер ГУР… Це просто якийсь треш.

 

АПДЕЙТ-3: Джерела в МВС також підтверджують цю інформацію. Ніби як обшуки проводяться в рамках ТОРГІВЛІ ЗБРОЄЮ!»

 

Більш детально ознайомитися з думкою автора повідомлення та коментарями читачів ви можете на сторінці Назара Приходько у Facebook.

 

ОГО…. ЦЕ ДІЙСНО – ОГО…

Прямо зараз, в Головному Управлінні Розвідки Міноборони України (ГУР МО) проходять обшуки на…

Опубликовано Назаром Приходько Среда, 8 июля 2020 г.

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Земля для атовців у Харкові: Таємні схеми міської ради. ч. ІІ
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial