Офіційне агенство Міноборони спростувало фейк Садового

На своїй сторінці в соціальній мережі “Фейсбук” мер міста Львова Андрій Садовий  розмістив фейк про те, що у Львівському обласному військовому шпиталі у населеному пункті Винники – вибухнув кисневий балон. Про це повідомляє інформ-агенство Міноборони “Армія-Inform”.

“Війську підпорядковується зовсім інша  регіональна медична установа – Військово-медичний клінічний центр Західного регіону, який розташований у Львові. А лікувальна установа у Винниках має назву Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи — лікувально-профілактичний заклад охорони здоров’я, який підпорядкований Головному управлінню охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації” – відзначили журналісти.

Також видання повідомило, що в задачі цієї лікувальної установи входить надання стаціонарної та поліклінічної лікувально-діагностичної допомоги інвалідам війни, учасникам бойових дій (усіх часів незалежності України), учасникам Другої світової війни, особам, прирівняним до них щодо пільг, репресованим та колишнім політв’язням, ліквідаторам аварії на ЧАЕС (захворювання терапевтичного профілю), самотнім поважного віку.

Нагадаємо: