Норвегія відмовила продавати велике підприємство РФ

Як повідомила газета “Ведомости”, в матеріалі Анастасії Львової і Олексія Нікольського Норвегія не дала російському підприємству “Трансмашхолдингу”, купити норвезький завод. Влада пояснює це міркуваннями безпеки.

 

На початку лютого було оголошено, що міжнародний підрозділ “Трансмашхолдингу”, компанія “TMH International”, купить той самий завод – “Bergen Engines”. Як повідомляв нинішній власник заводу, британська “Rolls-Royce Holdings”, угода оцінювалася в 150 мільйонів євро, і передбачала також придбання “розташованих в Норвегії металообробних і складальних виробничих потужностей, цеху високоточного литва, ремонтної майстерні та КБ, а також мереж сервісних центрів в семи країнах світу”.

 

Як основну область застосування його технологій компанія вказує енергетику. Однак аналітики відзначають, що в цьому класі потужності (1-12 МВт) висока конкуренція. Інша перспективна галузь застосування – суднобудування, оскільки такі двигуни в РФ не виробляються. Але тут можуть перешкодити санкції проти Об’єднаної суднобудівної корпорації, яких Норвегія строго дотримується

 

Нагадаємо: