Німецький літак випадково скинув бомби на Нідерланди

 

Літак “Tornado” ВПС Німеччини зробив помилкове бомбометання біля кордонів Нідерландів. Про це повідомляє прес-служба ВПС Германії.

 

Літак “Tornado” виконував тренувальний політ, в ході якого льотчик повинен був здійснити бомбометання на полігоні Нордхорн, розташованому в безпосередній близькості від кордону з Нідерландами. На певному етапі польоту літак, вилетівши за межі повітряного простору над полігоном, здійснив скидання двох авіаційних бомб. Як повідомляється, мова йде про “бомби для виконання тренувальних занять».

 

До пошуку скинутих в результаті помилкового бомбометання авіаційних боєприпасів або того, що від них залишилося, приступили представники обслуговуючого персоналу полігону Нордхорн, а також бази, до якої приписаний літак. При цьому вони розповсюдили звернення до місцевих жителів, щоб при виявленні «невідомих предметів» їх не чіпали і не транспортували, а повідомили в поліцію.

 

“Ніхто в результаті інциденту не постраждав, матеріальних збитків на поточний момент не зафіксовано. Ми проведемо процедуру щодо з’ясування причин того, що сталося” – заявили в прес-службі ВПС ФРН.

 

Нагадаємо: