Назарбаєв вперше від початку протестів у Казахстані виступив з посланням

Перший президент  Казахстану Нурсултан Назарбаєв виступив зі зверненням до нації. У своєму відеозвернені колишній очільник Казахстану заявив, що “ніякого протистояння в колах еліт країни немає”. Він також наголосив, що чинний президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв має усю повноту влади в країні та закликав підтримати його політичну програму. 

 

Інформацію про це публікують російські пропагандистські ЗМІ. 

 

“Січневі події вразили весь Казахстан. Метою цих організованих заворушень та атаки на Казахстан було руйнування цілісності країни та засад державності. Ці події ще раз показують, що незалежність треба берегти як зіницю ока, що вимагає особливо дбайливого поводження”, – заявив Назарбаєв. 

 

Разом з тим, Назарбаєв сказав, що знаходиться на пенсії та під час активної фази протестів у Казахстані нікуди не виїжджав зі столиці міста Нурсултан.  

 

Нурсултан Назарбаєв пропав з поля зору журналістів від початку протестних акцій у Казахстані. За деякими повідомленнями саме він міг впливати на масові акції протесту у країні.  Деякі ЗМІ тоді ж повідомляли, що Назарбаєв помер або знаходиться в еміграції. 

 

Нагадуємо: