Національна поліція розформує підрозділи контролю за обігом зброї (ВІДЕО)

 

Голова Нацполіції Ігор Клименко підписав наказ про повне розформування підрозділів контролю за обігом зброї. Усі начальники територіальних підрозділів поліції отримали накази опечатати архіви дозвільної служби. Про це поліцейський повідомив у відеозвернення.

 

 

Понад півроку працівники Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції проводили заходи з перевірки роботи підрозділів контролю за обігом зброї. У результаті, за словами Клименка, правоохоронці виявили корупційну схему видачі дозволів на придбання, зберігання та носіння дозволених видів зброї. А це – і мисливська вогнепальна нарізна, гладкоствольна зброя і так звані “травмати” – пристрої для відстрілу гумових куль.

 

Читайте нас також у Телеграмі

Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку


“Дозволи видавалися з кричущими порушеннями, інколи навіть без участі громадянина, на якого оформлялася зброя. Оголошення про оформлення зброї без документів продажні поліцейські безсоромно розміщували в групах популярних месенджерів. В нас є інформація про більше двох тисяч випадків видачі дозволів на зброю з грубими порушеннями процедури та законодавства, використовуючи підроблені документи” – повідомив Ігор Клименко.


Наразі внутрішня безпека Нацполіції викрила дев’ять співробітників поліції, які організували та брали участь у цій схемі. Серед них – посадовці Центрального апарату Національної поліції та працівники у регіонах.

 

Нагадаємо: