НАТО відстежує будь-який рух на військових об’єктах на Криму

 Альянс продемонстрував РФії, що її авіабази в окупованому Криму знаходяться під контролем НАТО. Не зважаючи на всі наявні засоби захисту НАТО, а в першу чергу США, негайно отримують дані про будь-які злети з авіабаз ВВ РФії, розташовані на території окупованого Криму.

 

 Підтвердженням цьому є ВІДЕО, представлене однією з країн-членів НАТО, на якому видно, що безпілотники, які знаходяться біля західного узбережжя Криму, та засоби РЛС бойового корабля отримують дані про зльоти російських бойових літаків навіть в той час, коли останні перебувають на дуже невеликих висотах.

 

 І  хоч відео було зроблено ще в 2018 році, проте, схоже, що будь-який рух на військових об’єктах на Криму, відстежується і знаходяться під пильним наглядом НАТО і США. Скоріше за все, у Москви просто немає ефективних засобів придушення цього стеження з боку НАТО. Фактично, російські бази на півострові – це помічені для знищення мішені у випадку більш-менш серйозного конфлікту з Альянсом. Існуючі технології дозволяють наводити зенітні ракети відразу по літакам, які тільки злітають, відзначають фахівці.

 

 Практично повністю відстежуючи ситуацію на російських аеродромах, розташованих на півострові, місцезнаходження самого корабля стеження ВМС Британії в Чорному морі залишається невідомим. Командування ВМС Британії заявило, що і надалі буде ігнорувати будь-які «попередження РФії» в Чорному морі на адресу британських кораблів.

 

Нагадуємо: