Наказ, якого ніхто офіційно не віддавав: просто «сказали»

На днях від командування ЗСУ вийшла негласна команда – не пускати колишнього депутата, а сьогодні волонтера Оксану Корчинську в бойові підрозділи.

 

Пані Оксана Корчинська заздалегідь попередила про свою поїздку і вони таким чином підготовилися до її зустрічі.

Багато бойових командирів проігнорували тупий “приказ”, проте були й такі, які побоялися зустрітися з Оксаною Анатоліївною.

Нагадаю, що під час своєї депутатської каденції, Оксана Корчинська була медичним куратором в зоні бойових дій. Саме завдяки їй “ламалася” лікарська байдужість, непрофесіоналізм, через який страждали наші воїни.

Сотні українських бійців завдячують пані Оксані своїм життям і здоров’ям. Вирішуючи проблеми наших захисників, вона часто виявляла недопрацювання в окремих підрозділах і виносила їх на широкий загал. А кому подобається критика, тим більше, що теперішнє командування армії _ це ватні бюрократи, котрі звикли приховувати проблеми сотнями папірців.

Знаючи, яка ганебна ситуація в нашій армії, бюрократи в пагонах бояться, що правда якимось чином вилізе на верх. Тому намагаються недопустити розголосу інформації, замість того, щоб боротися з проблемами

Приїзди в зону бойових таких людей, як Корчинська для командування ЗСУ небажані. Офіційно вони не можуть заборонити їй пересуватися по країні, тому влаштовують ось такі пастки.

Та командування ЗСУ глибоко помиляється, коли вважає, що їм вдасться уникнути відповідальності за своє бездіяня. Таких, як Корчинська _ сотні, тисячі і ми не дамо загубити те, що зародилося в 2014 році.

 

Всеукраїнський союз ветеранів АТО