Найкращий шлях – викинути її силою: Леонід Кравчук

  “Що б ми не робили, як би ми не робили, вони (росіяни – ред.) знайдуть причини і блокуватимуть. Тому нам потрібно діяти системно, послідовно, наполегливо, рішуче, і весь час звертатися до міжнародного співтовариства, щоб зрозуміли, хто є хто, що Росія агресор і окупант”, – сказав Кравчук.

 

  Як найкращий варіант Кравчук назвав силове вирішення. Але в цьому випадку нам потрібно ретельно зважити всі “за” і “проти”.

 

  “Найкращий шлях – викинути її силою, це відверто кажучи. Просто взяти і викинути. Але для цього потрібно зважити ситуацію. Викинути силою – це означає почати активні бойові дії, і ми не знаємо наслідків. По-друге, ми знаємо, що сьогодні маємо справу не зі слабеньким у військовому плані партнером, а з великою ядерною державою. Тому тільки один шлях – дипломатичний і політичний, і шляхом санкцій, їх потрібно розширювати і застосовувати до Росії”, – сказав Леонід Макарович.

 

 Хтось гарно підмітив, що коли хочеш виховати запеклого українського націоналіста, потрібно дати можливість людині безпосередньо поспілкуватися з росіянами. Таке спілкування навіть із щирого і переконаного русофіла зробить українського націоналіста за дуже короткий строк. У випадку із першим президентом України вистачило півроку спілкування.

 

Нагадуємо: