Начальник залізничного вокзалу в Миколаєві назвав «гнидником» обладнаний волонтерами пункт для бійців ВСУ (ВІДЕО)

Начальнік залізничної станції Миколаїв Леонід Пляченко розповів, чому на залізничному вокзалі звільнили приміщення, яке займали представники волонтерського поста для військових.

Про це він розповів в коментарі ТСН

Як відомо, з волонтерського поста, який знаходився в будівлі залізничного вокзалу в Миколаєві зникло все майно, включаючи різну техніку, продукти харчування і прапори з підписами бійців АТО/ООС.

 

На офіційному сайті «Укрзалізниці» в свою чергу, оприлюднили заяву, в якій говориться, що все майно, яке знаходилося в цілодобовому волонтерському пункті для військових на вокзалі в Нікоалеве повністю збережено.

Повідомляється, що вказаний волонтерський пункт функціонував з 2015 року. У 2019 на вокзалі Миколаєва відкрито спеціальний зал очікування для військових (учасників АТО / ООС).

 На відео можна побачити. Як виглядав волонтерський пункт до його ліквідації:

 

«Зал очікування обладнаний меблями і побутовою технікою – всім необхідним для забезпечення комфортних умов перебування. Крім того, для надання медичної допомоги в разі потреби цілодобово функціонує медпункт. Тому відзначаємо, що вкидання в соцмережах щодо пропажі майна волонтерського пункту неправдиві. Все майно волонтерів перенесено в приміщення багажного відділення. Цілісність майна вже перевірила і зафіксувала поліція. Його власники можуть у будь-який час звернутися до відділення і повернути майно », – йдеться в офіційній заяві« Укрзалізниці ».

Спілкуючись з журналістами та волонтерами начальник залізничного вокзалу Миколаєва Леонід Пляченко повідомив, що все майно було демонтовано за його вказівкою і підтвердив, що воно зараз знаходиться в багажному відділенні вокзалу. За його словами, це пов’язано з необхідністю продезінфікувати приміщення в зв’язку з поширенням коронавірусу.

– Ми там вимили, два дня мили після вас (волонтерів, – прим.), Після вашого, вибачте на слові, гнидника, – сказав Леонід Пляченко.

У коментарі журналістам він заявив, що не має наміру відновлювати волонтерський пост на вокзалі.

У сюжеті йдеться, що кімната відпочинку, яку відкрила на вокзалі «Укрзалізниця», набагато гірше, ніж знищений волонтерський пост. За словами військових, там навіть не можна безкоштовно випити кави.

ВІДЕО:

 

Волонтери написали заяву в поліцію за крадіжку і перевищення влади начальником залізничної станції і сподіваються, що їх пост повернуть на місце, тому що безкоштовна допомога волонтерів завжди потрібна.