На заводах КНДР шиють уніформу для російських солдатів

кндр

  Північнокорейські заводи шиють уніформу, білизну та взуття для російських солдатів, порушуючи санкції ООН, повідомили Radio Free Asia джерела у Північній Кореї. За їх словами, на кожній із фабрик у Пхеньяні працює від 500 до 1000 швейників.


  Як мінімум, три фабрики у північнокорейській столиці та в інших частинах країни виробляють зимову форму, спідню білизну та взуття для російських солдатів з російської сировини.


  «Експортна швейна фабрика в районі Моранбон у Пхеньяні… вже близько місяця виробляє російську військову форму», – повідомило корейській службі RFA джерело в Пхеньяні на умовах анонімності з міркувань безпеки. Вони роблять зимову форму та спідню білизну для солдатів на війні з Україною. Я чув від високопосадовця на фабриці, що вони отримали російську тканину для пошиття обмундирування, і росія замовляє великі партії».


  За словами обізнаного джерела, готову форму, вироблену в КНДР, буде відправлено на росію товарним потягом Тюмень-Хасан. Залізничні перевезення цим маршрутом відновилися 2 листопада після дворічної перерви.


  До відновлення залізничних перевезень через російсько-корейський кордон сировину для обмундирування доводилося перевозити морем, повідомило RFA джерело. За його словами, протягом останнього місяця завод у Пхенсоні отримував сировину залізницею з міста Расон, розташованого на північному сході КНДР.


   Джерела повідомили RFA, що в районі Раджин міста Расон, що межує з росією, теж існує багато експортних швейних фабрик, які також формуватимуть замовлення для російських військових. Найближчим часом вони будуть виробляти взуття.