На засіданні членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України говорили про проблеми ветеранів

  Сьогодні, 04 жовтня, у Житомирській обласній військовій адміністрації відбулося засідання членів Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України в Житомирській області, інформує пресслужба Житомирської ОДА.

  Учасниками заходу особисто та в онлайн-форматі стали заступник Керівника Офісу Президента України Олексій Кулеба, міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко та його заступники, представники структурних підрозділів ОВА, силових відомств області, установ, громад і ЗМІ.
Серед обговорених на засіданні питань – впровадження нової державної ветеранської політики в регіонах. Адже покращення умов комплексної реабілітації й підтримки українських ветеранів, Захисників і Захисниць, безумовно є одним з найважливіших завдань влади та суспільства.

  В межах робочої поїздки на Житомирщину у середу, 4 жовтня, міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна взяла участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Вона презентувала учасникам Конгресу єдину державну ветеранську політику, яка включає соціальну та психологічну допомогу, підтримку фахівців з супроводу ветеранів та демобілізованих, забезпечення житлом для ветеранів та членів їхніх сімей, освіту та професійну адаптацію, доступні адмінпослуги через ЦНАПи, сприяння у працевлаштуванні та підтримку ветеранського підприємництва, розвиток адаптивних видів спорту.

  “Ветеранська політика – це не тільки про соціальний захист. Це про стійкість громад, про людей, це про обороноспроможність. У плідній співпраці з міністерствами та відомствами, при всебічній підтримці місцевої влади та бізнесу, міжнародних партнерів, громадськості разом допоможемо нашим Захисникам і Захисницям гідно повернутися до цивільного життя. Впевнена, що Житомирщина стане флагманом на шляху реалізації нової ветеранскої політики”, – зазначила Юлія Лапутіна.

 Спільно з Мінветеранів Житомирська область вже започаткувала цілу низку програм підтримки ветеранів та їхніх родин. Зокрема, у 95% громад області створені ветеранські хаби, або місця надання соціальних та адміністративних послуг на базі єдиного вікна.

  “У Житомирській ОВА створено окремий підрозділ – відділ з питань ветеранської політики, який буде координувати процес реабілітації та адаптації наших захисників на обласному рівні. Його очолив ветеран, учасник Ігор Нескорених Денис Соколовський”, – зазначив начальник ОВА Віталій Бунечко.

НАГАДУЄМО: