На Закарпатті пострілами зупиняли порушників кордону (ВІДЕО)

Прикордонники відділу “Ужгород” виявили двох правопорушників, які по горах пробиралися в країни ЄС. На вимогу зупинитися чоловіки не відреагували, тому військовослужбовці були вимушені зробити кілька попередніх пострілів в гору.

 

“Прикордонний патруль, який ніс службу поблизу населеного пункту Кам’яниця Ужгородського району, помітив доріжку слідів, яка вела у бік державного рубежу. Правоохоронці одразу розпочали пошукові дії, посилили ділянку додатковими нарядами”, – розповідають подробиці в Держприкордонслужбі.


Спочатку, за 1500 метрів від кордону прикордонники виявили двох іноземців. Після того, як прикордонники, здійснивши постріли, їх затримали, патруль продовжив пошуки і за кілька хвилин виявив ще двох правопорушників, які переховувалися у лісі.

 

 

Як з’ясувалося, в Україну іноземці прибули з метою навчання в одному з вишів. Троє з затриманих мали із собою паспорти громадян Алжиру та посвідки на тимчасове проживання в Україні, видані в січні цього року. Четвертий не мав жодних документів, проте також назвався громадянином Алжиру.

 

Усіх затриманих доставили в прикордонний підрозділ.

 

Нагадуємо: