На Львівщині ветерани можуть отримати по 250 000 гривень на розвиток бізнесу

У Львівській області оголосили конкурс грантів на розвиток існуючого бізнесу або започаткування власної справи для учасників АТО/ООС та ветеранів війни з РФ. Розмір гранту становить 250 тисяч гривень. Про це повідомляє Львівська ОВА.

Підтримка полягає у наданні безповоротної фінансової допомоги для підтримки організації фінансово-господарської діяльності (крім заробітної плати і капітальних видатків).

Умови участі

Умовою надання такої підтримки є фактична реєстрація фізичної особи підприємця на території Львівської області та працевлаштування мінімум одного ветерана протягом 6 місяців після отримання гранту із зобов’язанням не звільняти його з власної ініціативи протягом 12 місяців та дотримуватись усіх норм чинного законодавства.

Пакет документів для участі

  • Бізнес-план згідно з формою, визначеною в додатку 1 до Завдання 3 цієї Програми.
  • Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
  • Довідка про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів.
  • Документи, які підтверджують статус учасника АТО (ООС), ветерана війни.

Терміни подачі заявок

Прийом документів триває до кінця 2024 року в межах дії Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021 – 2025 та в межах наявного фінансового ресурсу.

Документи учасникам слід подавати до Департаменту за адресою: м. Львів, вул. Винниченка 18.