На Львівщині успішно закінчилися масштабні навчання України, США і країн ЄС (ВІДЕО)

 Офіційна церемонія закриття українсько-американських командно-штабних навчань із залученням військ Rapid “Trident 2020” відбулась на Львівщині.

 

 У навчаннях брали участь військовослужбовці України, США, Великої Британії, Канади, Польщі, Румунії, Литви, Німеччини, Данії, Румунії, представники командування “LITPOLUKRBRIG”, а також підрозділи сектору безпеки України.

 

 Тренування продовжувалися протягом десяти днів на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки, який знаходиться на Яворівському районі.

 

Читайте також:

Лукашенка з інавгурацією привітав тільки Туркменістан

 

 “Тут зібралось багато іноземних військових підрозділів, озброєння та військової техніки… І лише рішучість, командна робота та воля до самовдосконалення принесли всім нам відмінний результат. Я можу вам з упевненістю сказати, що наше майбутнє в безпеці” – заявив журналістам “АрміяInform” співкерівник навчання з американської сторони полковник Майкл Хансон.

 

 На святі пролунали національні гімни України та Сполучених Штатів Америки, а співкерівники навчання нагородили відзнаками та сертифікатами найкращих учасників.

 

Нагадаємо:

Визначено чисельність осіннього призову