На кримському напрямку тренувалися гранатометники (ФОТО)

Розрахунки станкових гранатометів АГС-17 відпрацювали практичні дії та бойову стрільбу в умовах максимально наближених до реальних подій у зоні конфлікту. Підрозділи, які проходили навчання, входять до складу угрупуванні військ, яке підпорядковане Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України. 

 

Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України. 

 

Возможно, это изображение (1 человек и на открытом воздухе)

 

Як зазначив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв, такі практичні тренування мають на меті сформувати у військовослужбовців навички виявлення та ідентифікації цілей, визначення їхніх характеристик, а також оцінювання результатів стрільби. 

 

“Під час тренувань на одному з полігонів бойової підготовки, військовослужбовці відпрацьовують вправи з ведення вогню по нерухомих та рухомих цілях як зі заздалегідь підготовленої позиції, так і після раптової зміни позиції”, – розповів генерал-лейтенант Сергій Наєв. 

 

Возможно, это изображение (3 человека и на открытом воздухе)

 

Він також наголосив, що кожен військовослужбовець має усвідомлювати свій алгоритм дій. Зокрема, ведення прицілювання, визначення моменту пострілу, а також здійснення пострілу поодинокою гранатою або чергою гранат.

 

Виконання бойових вправ відбувається як вдень, так і вночі.

 

Нагадуємо: