На Хмельниччині запрацював чат-бот для ветеранів та їхніх родин

У Хмельницькій області запрацював чат-бот “Ветеран Хмельниччини”. Його створили, щоби ветерани та їх рідні могли у зручний спосіб отримувати необхідну інформацію. Про це повідомив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.

За словами Тюріна, чат-бот містить головне і додаткове меню з розділами, в яких користувачі зможуть отримувати детальну інформацію щодо юридичної та психологічної допомоги, пільг, виплат та субсидій, працевлаштування, лікування, протезування, допомоги від волонтерів.

Розробник чат-бота Роман Ужва зауважив, що застосунок з початку березня проходив випробування у тестовому режимі. За цей час його доопрацювали на основі пропозицій від ветеранів й удосконалили, виділивши в меню окремо розділ “Військовослужбовцям із пораненнями”.

“У цьому розділі чат-бот дає навігацію стосовно лікування та виплат, встановлення групи інвалідності, роботи військово-лікарської комісії, протезування. А вже в кожному із підрозділів є інформація з переліком документів, які потрібні для розв’язання конкретного питання”, – пояснив розробник.