На Харківщині поліцейські вилучили зброю та боєприпаси

Арсенал зброї та боєприпасів був виявлений поліцейськими Харківської області у троїх громадян. Серед вилученого майна – автомати, пістолет-кулемети, гвинтівки, ракетниці, ножі та боєприпаси. Свозброю зловмисників знаходили в результаті розкопок, після чого її реставрували. 

Про це повідомляє прес-служба поліції в Харківській області.

 У 46-річного чоловіка поліцейські вилучили за місцем мешкання  автомат, 1 предмет циліндричної форми, 2 ножі, 62 патрони, 2 ракетниці, 3 гвинтівки, 3 пістолета-кулемета, 1 кулемет, 2 пружини, затвор. Також  правоохоронці виявили 2 станки, за допомогою яких перероблялась зброя та  набої.

За місцем проживання 59-річного громадянина працівники поліції  виявили та вилучили 40 набоїв різного калібру, карабін, димову шашку, запчастини до кулеметів «ДП-27» та «ППШ-39».

У 45-річного чоловіка правоохоронці виявили та вилучили 15 ножів, більше 100 набоїв, 5 пістолетів, сигнальний пристрій, пристрій для подання звукових сигналів гвинтівки, пристрій для подання звукових сигналів та імітації стрільби, 2 пістолета-кулемета, автомат та газовий пістолет.

Після проведення експертизи буде вирішено питання щодо оголошення  про підозру та обрання запобіжного заходу для громадян. 

Нагадуємо: