На фронті загинули четверо українських військових

Бойовики обстріляли з мінометів позиції українських захисників поблизу населеного пункту Шуми. Внаслідок обстрілу загинуло четверо українських військовослужбовців. 

 

Про це повідомляє головний редактор видання Цензор.нет Юрій Бутусов у Фейсбук.

 

Він також додає, що ділянка фронту, на якому загинули військові, викликає прискіпливу увагу з боку російського командування, яке вимагало провести “інспекцію” української лінії оборони. 

 

“Після ротації 503-го батальйону морської піхоти російські війська різко посилили активність в даному районі. Ситуація не може не викликати занепокоєння, саме тут одна з тих точок, де противник постійно проводить обстріл з гаубиць, мінометів і стрілецької зброї. Саме в Шумах російське командування в листопаді 2020 го вимагало провести “інспекцію” української лінії оборони. Є висока ймовірність, що в районі Шумів може послідувати російська атака для захоплення передових українських позицій”, – написав журналіст. 

 

Юрій Бутусов також зазначає, що ситуація на фронті стає складною і потребує негайної реакції Верховного Головнокомандувача та Верховної Ради.  

 

Нагадуємо: