На фронті помічено арктичну версію рашистського зенітного ракетного комплексу Тор-М2ДТ

  Рашисти у своєму черговому пропагандистському сюжеті засвітили арктичну версію зенітного ракетного комплексу Тор-М2ДТ на базі гусеничного всюдихода ДТ-30МП «Вітязь», котра є “штучним товаром”.

 

    За даними з відкритих джерел, перша й одночасно остання партія ЗРК “Тор-М2ДТ” в кількості 12 одиниць надійшла до берегових військ північного флоту вмф рф у 2018 році. Передбачалося, що це ЗРК  застосовуватиметься лише в арктичних широтах, оскільки його основне призначення — захист повітряного простору в екстремальних кліматичних умовах.

 

  Окрім «морозостійкості», особливістю комплексу є його висока прохідність та амфібійні можливості. Цього вдалося досягти завдяки дволанковому гусеничному шасі ДТ-30МП. Але разом з тим Тор-М2ДТ доволі повільна техніка. Навіть на гарному дорожньому покритті вона не розганяється швидше 40 км/год.

 

Заставка ВІДЕО

  Екіпаж комплексу складається з трьох-чотирьох осіб. Згідно заявлених даних ЗРК Тор-М2ДТ може вражати малопомітні цілі, що рухаються зі швидкістю до 2500 км/год, на відстані від 1 до 16 кілометрів, та на висотах від 10 до 10.000 метрів. Боєкомплект комплексу складається із 16 ракет.

 

   Фахівці відмічають, що у зв’язку з конструктивними особливостями розміщення радіолокаційних засобів даний ЗРК не може виявляти, супроводжувати та обстрілювати цілі, які пікірують на неї під кутом 65  і більше градусів.

 

Заставка НАГАДУЄМО