На Донеччині російські окупанти намагалися здати на металобрухт клістрони

  Щоб уникнути відправлення на передову, рашистські командири однієї з батарей 933 зенітно-ракетного полку 150 мотострілецької дивізії 8 загальновійськової армії Південного військового округу, що діє на Донецькому напрямку, вирішили зробити свою техніку “тимчасово небоєздатною”.  Вони познімали з бойових машин “Тор-М2У” блоки управління та вирішили їх “толкнуть” у пункті приймання дорогоцінних металів.


  Але російських військових, як завжди, підвела жадібність, а працівницю пункту приймання природня дурість, підсилена надмірним переглядом пропагандистського телебачення.

 

  У пункті приймання металобрухту військові запросили доволі високу ціну та почали сперечатися із “її високістю” приймальницею, яка тут же повідомила “туди, куди треба” (МДБ ДНР) про підозрілих “бізнесменів”.


  Командування полку пояснило начальству втрату електронних блоків виключно “бойовими діями”, а “бізнесменів-невдах” відправили для подальшого проходження служби в піхотні підрозділи на передову, повідомили в ГУР МО України.

 

  На майбутнє. Було б дуже корисно для всіх учасників подібного “бізнеспрєкту”, якби  приймальники пунктів прийому металобрухту одразу телефонували не “своїй криші” в МГБ ДНР, а одразу на телефон “гарячої лінії” Воєнної розвідки України: і в ціні б зійшлися, і на фронт ніхто б не потрапив. Достатньо було лише сказати: “Клістрони“.

 

 Василина Нещеретна, НОВА: новини ветеранів АТО/ООС