Міжнародні командно-штабні навчання із залученням військ «Rapid Trident-2020»

Rapid Trident («Швидкий тризуб») – це військові навчання, які проводяться на території України починаючи з 2006 року в рамках програми «Партнерство заради миру», за участю військовослужбовців країн НАТО.

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України.

Цьогоріч у навчаннях приймають участь близько 4 тисяч осіб. Окрім Збройних сил України та США, учасниками «Rapid Trident-2020» також стали військовослужбовці з Німеччини, Данії, Румунії, Литви, Польщі, Канади і Великої Британії.

Україну представляють спецпризначенці прикордонної комендатури швидкого реагування Кінологічного навчального центру ДПСУ. Прикордонний спецпідрозділ «ШКВАЛ» вже вдруге представляє Держприкордонслужбу у навчаннях, які триватимуть упродовж двох тижнів на базі Міжнародного Центру миротворчості та безпеки Національної Академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного. Перед початком активної фази міжнародних командно-штабні навчання із залученням військ «Rapid Trident-2020» учасники пройдуть 14-денний карантин.

Разом із бійцями «ШКВАЛу» в строю знаходиться чотирилапий боєць – вівчарка Багіра. Собака навчена здійснювати пошук зброї та вибухових речовин. Вона допомагатиме прикордонникам виконувати завдання, передбачені планом навчань. Під час навчань бійці «ШКВАЛу» тренуватимуться з іноземними колегами протидіяти тероризму та зможуть поділитися власним досвідом, що набули під час участі в операції Об’єднаних сил на сході України