Мінсоцполітики впроваджує програму соціальної адаптації ветеранів та членів їхніх родин

Метою цієї програми є створення умов для повернення до цивільного життя всієї родини ветерана. Наразі вона реалізується у трьох регіонах – це Вінницька, Черкаська та Полтавська області.

Про це інформує Верховна Рада України у Telegram.

Програма складається з двох етапів. Перший – це соціальне відновлення ветеранів з родинами на базі санаторію протягом тижня.

“З усією родиною працюватиме команда фахівців, соцпрацівників, психологів для того, щоб напрацювати подальший план, подальшу дорожню карту згідно з потребами родин ветеранів для подальшого переходу до цивільного життя. Також протягом тижня родина ветерана відновлює своє фізичне та ментальне здоров’я”, – зазначила членкиня Комітету молоді і спорту Ірина Борзова.

За її словами, напрацьований план мають передати фахівцям соціальної сфери у громаді. Так реалізується другий етап програми – соціальне відновлення у громаді.

“І в подальшому родину ветерана будуть супроводжувати, в подальшому будуть надавати ті послуги, які необхідні саме цій родині – це і освітні, і лікування, реабілітація, профорієнтації, допомога з працевлаштуванням”, – розповіла Борзова.