Міністерство оборони готує судовий позов до ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському” через те, що на підприємстві не встигли вчасно виготовили та поставити середній розвідувальний корабель проекту “Лагуна”. Про це повідомляє прес-служба відомства.

 

Поставка корабля визначена до 20 вересня 2019 року, однак зобов’язання за контрактом підприємством виконано не було. До цього міністерство вже позивалося на “Кузню…”, проте розгляд цієї справи було зупинено за клопотанням ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському”, оскільки підприємством було подано позов про зобов’язання Міноборони продовжити термін поставки корабля.

 

“З метою недопущення втрати судового збору у розмірі 735 700,00 грн. до суду було подано клопотання про залишення позову без розгляду та повернення Міністерству оборони України судового збору. Втім, станом на 30.11.2020 року ПрАТ “Завод “Кузня на Рибальському” роботи за контрактом не виконало, на підставі чого підприємству було виставлено відповідну претензію” – розказують про продовження ситуації в прес-службі Міністерства оборони.

 

Нагадаємо:

 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial