Міністр закордоних справ Словаччини вибачився за територіальні зазіхання прем’єр-міністра на Українські землі

  Прем’єр-міністр Словаччини Ігор Матович дуже «некоректно пожартував» про домовленості з Росією, заявивши, що пообіцяв росіянам Закарпатську Україну в обміна на постачання ними до Словаччини вакцини від COVID-19. МЗС України жарт не оцінило і почало вимагати офіційних вибачень від словацької сторони та викликало на килим посла Словаччини.

 

  За такий досить «некоректний жарт» прем’єр-міністра республіки Ігора Матовича вибачився очільник міністерства закордонних справ Словаччини Іван Корчок. Про це повідомляє УНН із посиланням на Facebook сторінку голови МЗС Словаччини.

 

  “Спілкувався зі своїм українським партнером, міністром закордонних справ Дмитром Кулебою. Я вибачився перед ним за неадекватні заяви прем’єр-міністра Словацької Республіки Ігоря Матовича на адресу України. Мені ще більш шкода, бо буквально декілька днів тому ми в Києві надзвичайно добре говорили про розвиток наших відносин”, — написав Корчок.

 

  Очільник МЗС України Дмитро Кулеба теж виявився не позбавленим гумору і в свою чергу жартома порадив Прем’єр-міністру Словаччини Ігорю Матовичу обміняти російську вакцину на кілька регіонів саме Словаччини.

 

Нагадуємо: