Міністр Оксана Коляда закликала разом вшанувати пам‘ять загиблих за свободу та Незалежність України жінок.

18 жовтня о 9:30 годині, у сквері на проспекті Правди в столиці відбудеться висадження дерев та відкриття «Алеї пам’яті загиблих жінок за свободу та Незалежність України».

Ініціатори заходу ГО «Жіночий Ветеранський Рух» зазначають, що жіночий внесок у війну певний час лишався непомітним, але кількість загиблих у війні жінок тільки підтверджує що подвиг не має статі.

Тож представниці Жіночого ветеранського руху ініціювали створення Алей пам‘яті.

У заході візьме участь Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Оксана Коляда.

Сергія Ніконенка вбили російські окупанти.‬ ‪Обидві його доньки після цього пішли на війну.‬
15 жовтня 2019 р. окупанти вбили доньку Сергія Ярославу.

«Ми жінки так довго доводили, що можемо на рівні з чоловіками воювати за країну. Ми вибороли можливість обіймати бойові посади, бути курсантками військових закладів. Зрештою жінки стали захищати державу на рівні з чоловіками і разом з тим гинути на передовій в боях за Україну. Шануймо пам’ять про сміливих дівчат та жінок, які обрали свій шлях – шлях воїна та захисниці. Давайте разом підтримаємо таку важливу ініціативу по вшануванню пам’яті загиблих за свободу та Незалежність України жінок», – закликала Оксана Коляда.