У 2017-у році з’явилась інформація про майбутню поставку сучасних танків «Оплот» для ЗСУ. Гроші на їх придбання у розміні 300 млн. гривень були виділені з фонду конфіскованих коштів колишнього президента України Віктора Януковича.

 

 Інформацію про закупівлю перших 10 бойових машин БМ «Оплот» для потреб Збройних Сил у 2018 році озвучив Секретар РНБО Олександр Турчинов, про що він сказав під час відвідин заводу ім. Малишева у Харкові. Проте через не завершену процедуру імпортозаміщення комплектуючих танка придбання бойових машин «Оплот» для потреб ЗСУ тоді так і не відбулась.

 

 Наразі проводяться дослідно-конструкторські роботи з імпортозаміщення російських комплектуючих. До робіт залучені як розробник – ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування», так і інші підприємства оборонно-промислового комплексу. Про це в інтерв’ю Оборонно-промисловому кур’єру розказав генеральний директор ДП «Завод імені Малишева» Василь Крилас.

 

 «Річ у тому, що у складі цих бойових машин знаходяться ряд приладів, деталей і матеріалів, що виробляються на Росії. Зараз проводяться дослідно-конструкторські роботи з їх імпортозаміщення», – розповів Василь Крилас.

 

 Танк «Оплот» призначений для ураження вогнем усіх видів наземних (надводних) і низьколетючих на малих швидкостях повітряних цілей в умовах вогневої протидії супротивника.  БМ може вирішувати широке коло бойових завдань у різних кліматичних, метеорологічних і дорожніх умовах в діапазоні температури навколишнього середовища від мінус 40 °C до плюс 55 °C, відносній вологості повітря до 98 % при температурі плюс 25 °C, висоті до 3000 м над рівнем моря і запиленості повітря, що зустрічається при реальній експлуатації.

 

 БМ «Оплот» вже закупив Таїланд для національної армії –  було придбано 49 танків цього типу і ще дві машини «Атлет», розроблених на базі цього танка.

 

 Міноборони готове замовляти «Оплоти» за умов повного імпортозаміщення комплектуючих танка.

 

Нагадуємо:

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial