«Мєлководниє годи» на Криму закінчаться на другий день після того, як звідти забереться останній рашистський окупант.

  Через високу вартість транспортування гіпотетичні плани перекидання водних ресурсів з Російської Федерації в окупований Крим виявляються нездійсненними. До того ж на півдні РФ також проблеми з водопостачанням. Про це заявив колишній міністр екології Росії і керівник Інституту водного господарства РАН академік Віктор Данилов-Данільян, пише ресурс Guildhall.

  “Подивіться, що зараз відбувається в Краснодарському краї і на Кубані. У Геленджику та Анапі немає своєї води – це катастрофічна ситуація. На цих територіях зараз теж мілководні роки, як і в Криму. У басейні Кубані така водна «неврожайному» може тривати до п’яти років, і там просто нема звідки взяти воду для Криму “, – зазначив експерт.

  Академік розповів і про плани перекидання води з Дону на Кримський півострів – для цього планувалося прокласти трубопровід по дну Азовського моря. Згідно з розрахунками, вартість такого проекту буде занадто висока.

  “Ми аналізували, у скільки обійшлось би будівництво такого трубопроводу. Вийшло, що для реалізації цих планів не вистачило б всієї виробленої в Росії пластмаси “, – пояснив Віктор Данилов-Данільян.

  Існує кілька справжніх причин нестачі води в Криму, які забувають озвучувати російські ЗМІ. Друга – це нездатність російської влади щось путнє зробити без сторонньої допомоги. І перші – найголовніша – необхідність повернути Україні захоплений і анексований РФією півострів Крим.

  Після того, як останні рашистський окупант забереться геть з півострова, там відразу закінчаться всі притаманні Росії проблеми.

“Україна – не Росія!”, а “Крим – це Україна!”,  – формула вирішення всіх проблем на півострові.