Lokheed Martin представить свою продукцію на виставці у Києві

Цього року на військовій виставці “Зброя та безпека – 2021” свою продукцію представлять іноземні компанії. Зокрема, одним з головних учасників стане американська корпорація  Lokheed Martin, яка займає першу сходинку  в світовому топ-100 рейтингу компаній за обсягами продажів озброєння й військових послуг у 2019-му згідно з даними SIPRI (Стокгольмський міжнародний інститут досліджень проблем миру). Також на виставці буде представлено всесвітньо відомий авіабудівний конгломерат Embraer з Бразилії. 

 

Про це повідомляє АрміяІнформ з посиланням на  прес-службу виставкового центру. 

ХVII Міжнародна спеціалізована військова виставка почне працювати 15 червня на території ТОВ “Міжнародний виставковий центр”. Найновіші розробки у сфері оборони та авіакосмічної галузі представлять 332 підприємства, зокрема, 35 іноземних компаній з 13 країн. Відбудуться премʼєрні покази новітніх зразків оборонної продукції.

Також буде представлена експозиція Міністерства економічного розвитку, праці та технологій Республіки Польща, Fireway – переможці хакатону NASA Space App Challenge в категорії «Найкраще використання технологій». Побачимо тут результати кооперації компаній Нібулон (м. Миколаїв) і OCEA (Франція) у виробництві катерів берегової охорони та експозиції РНБОУ з демонстрацією спроможностей Національного координаційного центру кібербезпеки і новоствореної Національної Асоціації підприємств оборонної промисловості України.
Нагадуємо: