Людмила Денісова хоче закрити сайт “Миротворець” (ВІДЕО)

  Людмила Денісова хоче закрити український сайт “Миротворець”. Про це уповноважена Верховної Ради з прав людини в вівторок, 07 грудня 2021 року, заявила під час брифінгу у рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30. Саміт «Діти», відповідаючи на запитання журналістів про те, чи порушуються права малолітньої дитини, коли її вносять до бази “Миротворець”.

 

  “Так, безумовно порушуються. Ми реагували на це, зверталися до відповідних державних органів. Для того, щоб все ж, нарешті доля цього сайту “Миротворець” була вирішена. Цей сайт не належить до жодної державної установи. Але порушує права не тільки цієї дитини, а втому числі й інших. Ми побачили, що там вона не одна”, – відповіла Людмила Денісова.

 

  “Сьогодні обговорювали питання, як об’єднати зусилля, щоб нарешті такий сайт вже не працював”, – додала уповноважена. – Він наносить багато шкоди не тільки дітям, а й іншим громадянам. Денісова також заявила, що МВС “…працює над тим, щоб на законних підставах завершити роботу цього сайту”.

 

  Сайт “Миротворець” був створений в 2014 році. Він збирає і оприлюднює інформацію про російських воєнних злочинців, бойовиків, сепаратистів, терористів, які виступають проти територіальної цілісності Української Держави. На сайті оприлюднюються ознаки злочинів проти основ національної безпеки України. Публікує прізвища осіб.

 

  У Російській Федерації сайт “Миротворець” вже заборонили, бо він дуже заважає активній діяльності російської «п’ятої колони» в Україні.