Китайський міністр прирівняв Україну до Тайваню

КНР1

  Міністр закордонних справ Китаю Цінь Ган у вівторок прирівняв будь-яку можливу майбутню військову підтримку з боку Пекіна для російської війни в Україні із продажем зброї США Тайваню, інформує CNN.

  З точки зору війни рфії проти України, Цінь заявив, що “КНР не створив кризи, він не є стороною кризи і не надавав зброї жодній із сторін”. “Китай завжди виносить своє власне судження і ухвалює рішення щодо цієї позиції незалежно, виходячи з суті питання, – сказав Цінь. – Між війною та миром ми обрали мир; між санкціями та діалогом ми вибрали діалог; між роздмухуванням вогню та зниженням температури ми обрали останнє”.

  Як зауважує CNN, спроби Пекіна представити себе як миротворця в війні рф проти України були серйозно підірвані його відмовою у визнанні природи конфлікту – КНР так і не наважився називати його “вторгненням”.

  У контексті порівняння України з Тайванем, озвученого Міністром закордонних справ Китаю, стає зрозумілим дійсне ставлення Пекіна до нашої країни, як до частини “законної території росії”.

  НАГАДУЄМО:

 

nova.net.ua/anok-ta-oka-ne-zvazhaiut-na-strazhdannia-ukraintsiv-sport-poza-politykoiu/