Китайці вирішили хто допоможе їм стягнути 3,5$ млрд з “Мотор Січі”

Китайських інвесторів оборонного підприємства “Мотор Січ” в інвестиційному спорі з державою Україна представлятимуть провідні міжнародні юридичні компанії. Про це повідомляє прес-служба партнера українського держпідприємства “DCH”.

 

Три провідні міжнародні юридичні компанії, такі як “WilmerHale”, “DLA Piper” та “Bird & Bird” представлятимуть інтереси китайських інвесторів “Мотор Січ” (партнерів групи DCH з розвитку українського авіабудування) в інвестиційному спорі з метою стягнення з держави Україна збитків у розмірі $ 3,5 млрд . Радником з питань українського права в міжнародному арбітражі буде виступати компанія “Arzinger”.

 

Як відомо, 4 вересня 2020 року китайські інвестори АТ “Мотор Січ” направили Міністерству юстиції України повідомлення про інвестиційний спір (“Notice of Investment Dispute”). У цьому повідомленні вони вказують на те, що українська влада своєю поведінкою експропріювала їх інвестиції, а також порушила інші їх права, передбачених чинною Угодою про заохочення і взаємний захист інвестицій, підписаною 31 жовтня 1992 року, між урядами України та Китайської Народної Республіки.

 

Нагадаємо: