Кремль змусив США розпочати переговори без України

  В Анкарі відбуваються переговори між делегаціями рфії та США. З російської сторони до Анкари прилетів директор Служби Зовнішньої Розвідки рфії Сергій Наришкін, повідомляє видання «Комерсант» з посиланням на джерела. Раніше ця зустріч публічно не анонсувалася.


  Тема переговорів невідома, тому багато ЗМІ висловлюють свої припущення. Але всі сходяться на тому, що головна тема – спроба “розрулити” наслідки так званого “СВО”. НОВА: новини ветеранів АТО/ООС повідомляла про те, що кремль отримав “конкретні пропозиції від деяких країн Заходу”. Судячи із “гучних” заяв рашистів, саме їх там і обговорюють.

 

Заставка НАГАДУЄМО
http://nova.net.ua/putin-otrymav-vid-zakhodu-propozytsiiu-myru/

  Так, у мзс рфії “гучно заявили”, що не згодні з вимогою вивести війська з української території. Заступник лаврова Олександр Грушко заявив, що росія не приймає попередніх умов до переговорів з Україною, у тому числі вимоги вивести війська, оскільки “потрібно враховувати ситуацію на Землі“.

 

  З цього приводу спікер українського МЗС Олег Ніколенко заявив, що формула для переговорів України з рфією залишається незмінною:


“Росія знаходиться не в тій позиції, щоб щось диктувати свої умови. Мирна формула України залишається незмінною:

  • негайне припинення війни,
  • виведення всіх російських військ,
  • відновлення української територіальної цілісності,
  • компенсація завданих збитків та
  • надання чинних гарантій щодо неповторення агресії.

В іншому випадку досягти стабільного миру буде неможливо”, – сказав спікер українського МЗС.

 

Заставка НАГАДУЄМО
нова