Комітет рекомендує Раді пустити іноземних солдат навчатися в Україні

Інформаційне управління Апарату Верховної Ради повідомляє, що народним депутатам рекомендують дозволити допуск іноземних військовослужбовців в Україну на навчання у 2021 році. Це рішення прийняв профільний Комітет з питань національної безпеки і оборони.

 

Проект закону передбачає схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2021 році для участі в багатонаціональному навчанні з підготовки підрозділів збройних сил, українсько-американському навчанні «Репід Трайдент – 2021», українсько-британському навчанні «Козак Мейс – 2021», українсько-американському навчанні «Сі Бриз – 2021», українсько-румунському навчанні « Ріверайн-2021», українсько-британському навчанні «Воріер Вотчер – 2021», українсько-польському навчанні «Три Мечі – 2021» та українсько-польському навчанні «Сільвер Сейбер – 2021».

 

«Комітет за результатами розгляду ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти законопроєкт за основу та в цілому» − зазначається  у повідомленні.

 

Нагадаємо: