Один з найстаріших військових закладів України – Інститут танкових військ НТУ “ХПІ” запрошує абітурієнтів на навчання. Курсанти матимуть можливість здобути освіту під керівництвом викладачів, які мають досвід бойових дій, що дозволить опановувати матеріал з практичної точки зору. Навчання проходить безпосередньо на території Військового інституту танкових військ та на військових полігонах. У навчальному закладі відбувається впровадження  сучасних підходів до навчання, управління підрозділами та принципами організації бойової роботи за стандартами НАТО. 

 

 

Абітурієнти мають змогу отримати підготовку за фахом “Озброєння та військова техніка” і “Радіаційний, хімічний та біологічний захист”. Навчання проходить на двох факультетах та 9 кафедрах.

 

До освітнього процесу інституту залучені:

 

 

 1 Факультет озброєння та військової техніки у складі трьох кафедр (Бронетанкового озброєння та військової техніки; Загальновійськових дисциплін, Тактики) та науково-дослідної лабораторії.

 

 

 2 Факультет “Радіаційного, хімічного біологічного захисту та екологічної безпеки” у складі трьох кафедр (Хімії та бойових токсичних хімічних речовин; Тактико-спеціальних дисциплін та Радіаційного, хімічного, біологічного захисту) та науково-дослідної лабораторії.

 

 3 Кафедра фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту.

 4 Кафедра військової підготовки офіцерів запасу (за окремим штатним розписом).

 5 Курси перепідготовки та підвищення кваліфікації.

 6 Підрозділи забезпечення.

 

 

Для проживання курсантів передбачені комфортабельні гуртожитки та казарми з усіма предметами побуду. 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial