Харківські угоди – ДБР повідомило про завершення досудового розслідування

 Екс-президент Віктор Янукович та голова його уряду Микола Азаров, які у 2010 році розробили та підписали “харківські угоди” про продовження на 25 років терміну перебування чорноморського флоту рфії на Криму, порушили Конституцію та закон України про міжнародні договори. Про це заявили в Офісі генпрокурора та Державному бюро розслідувань.

 

  Слідство встановило, що Янукович “свідомо розподілив ролі для підготовки необхідних документів та створення видимості законності відповідних процедур”, а також “залучив до виконання завдання майже всіх урядовців та підконтрольних нардепів”.

 

  Правоохоронці наголосили, що колишні керівники держави, підписавши “зрадницький” договір, “штучно створили передумови для збільшення чисельності військ РФ на території України, їхнього переоснащення та модернізації, і надалі – вторгнення ЗС РФ та окупації ними Кримського півострова”.

 

  Януковича та Азарова підозрюють у державній зраді за попередньою змовою групи осіб. Перший позбавлений статусу президента. Обидва переховуються у рфії.   За аналогічними статтями проходять також колишні міністр оборони, юстиції та закордонних справ.


  Наразі триває екстрадиційна процедура щодо ексглав МЗС і Мін’юсту Костянтина Грищенка та Олександра Лавриновича відповідно. Один із них нібито ховається на Кіпрі. Колишній голова Міноборони Михайло Єжель ховається у Білорусі, а мо рб “вживає заходів щодо оформлення йому військової пенсії”, бо “заробив”.

 

Заставка НАГАДУЄМО