Харківські громадські організації подарували незабутні враження дітям

  Днями Харківські громадські організації – Благодійний фонд “Громадська варта” та Благодійний фонд “Допомога дітям – Злагода”, змогли подарувати дітям ветеранів та ветеранок війни веселі емоції і незабутні враження. Невеличке свято дозволило відволікти малечу від жахіть війни і стало особливою нагодою для маленьких учасників відчути тепло та підтримку.

  Протягом заходу дітки мали можливість танцювати, співати із аніматорами. Брали участь у цікавих конкурсах та могли погладити і погодувати голубів. Після конкурсів діти поновили сили смачненьким та і отримали подарунки, інформує “Спілка ветеранів АТО“.

  «Я, як дружина ветерана та мама двох дівчат, була в захваті від сьогоднішнього заходу. Відчула на собі, як це важливо для наших діток. Дуже вдячна організаторам. Вони – неймовірні молодці, що можуть робити такі свята під час такої важкої ситуації на Харківщині»,- каже Голова ГО “Дружини ветеранів АТО” Ольга Лехан. – Ми дякуємо за таку чудову ініціативу!

  Невеличке свято викликало справжню радість та задоволення у малечі, що підкреслює важливість подібних ініціатив для дітей, батьки яких стоять на захисті нашої країни!


НАГАДУЄМО: