Керівництву МОУ не подобаються погони військових ЗСУ

Міністр оборони України Андрій Таран хоче прибрати з погонів української армії ромбовидні зірки введені з 2017 року, бо вони йому нагадують… старі німецькі.

Про це у Facebook повідомив офіцер Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України Сергій Місюра.

Зокрема він написав, що є «посили з розроблення нових стандартів для зірок».

 

Цю «новину» також прокоментував журналіст Віталій Гайдукевич, що брав активну участь у реформуванні однострою українського війська:

 

Нагадаємо, що знак розрізнення «зірка» було введено наказом Міністерства оборони України від 18.07.2017 № 370 «Про затвердження Зразків військової форми одягу та загальних вимог до знаків розрізнення військовослужбовців та ліцеїстів військових ліцеїв»

 

Як повідомляли вчора «НОВА: новини ветеранів», Міністр оборони України Андрій Таран під час похорон полковника ЗС Юрія Межакова, який помер на передовій, вирішив відвідати 17-ту окрему танкову бригаду в Кривому Розі. Відвідини завершилися врученням медалі «За сприяння Збройним Силам України» міському голові Кривого Рогу Юрію Вілкулу «за допомогу ЗСУ».

Сьогодні наші читачі надіслали нам відео, де новоспечений орденоносець «сприяє розбудові ЗСУ», називаючи ветеранів АТО «сепаратистами», та заявляє, що саме вони «захватілі Донбас, а ми дєржим удар». 

Зауважимо, що ідеям зміни знаків розрізнення передував «відкат» реформи харчування.

Схоже, що Міністр оборони України Андрій Таран нас «здивує» ще не раз…