Картопляний лось усіх дістав – кремль вирішив вбити Олександра Лукашенка

  У кремлі прийняли рішення вбити самопроголошеного президента білорусі олександра лукашенка. Аналітики інституту Роберта Лансінга з посиланням на джерела в силових структурах рфії повідомили, що кремль схвалив відповідне “радикальне вирішення”, яке має допомогти втягнути білорусію у війну проти України на боці росії.


  Один із варіантів – здійснити замах на самопроголошеного картопляного лося. Далі, незалежно від результатів – чи буде він успішним, чи ні, одразу оприлюднити вже сфабриковані “докази” причетності до цього України, Польщі, керівництва розвідки НАТО, і не тільки…


   Аналітики вважають, що це дасть кремлю формальний привід для подальшого встановлення контролю над зс рб та втягуванні їх у війну вже “на законних підставах”. Крім цього “після замаху” відбудеться остаточне позбавлення Білорусі залишків її суверенітету і остаточне поглинання росією.

 

  І на підтвердження тому, що це не якійсь абстрактні вигадки чи конспірологічна теорія – від «БЕЛТА» надійшла звістка, що “раптово помер” міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей. Два дні тому він був живий і досить гарно себе почував, мав плани на 27-29 листопада, і… раптом інфаркт. 

 

Заставка НАГАДУЄМО