Іноземні спеціалісти оцінили діяльність Міноборони України під час вебінару на тему “Українська конференція з питань реформ, успіхи і складнощі, роль Канади рік потому”.

У вебінарі взяли участь українські земляцтва, співробітники Посольства України в Канаді та представниця групи іноземних стратегічних радників Міністерства оборони і ЗСУ Джилл Сінклер. Пані Сінклер є членом  Консультативної ради з оборонної реформи, яка допомагає ЗСУ наблизитися до рівня армій країн НАТО.

На думку радниці головними успіхами Міноборони є: покращення законодавчої бази (до 52 поправок у кожну ініціативу від відомства), демократизація системи управління та модернізація фінансової системи оборонного сектору. Також Сінклер відмітила зміни у підходах до професійної військової освіти, які спрямовані на розвиток людського потенціалу ЗС України.

«Але це той шлях, який поступово успішно долається» – заявила радниця, відзначивши перемоги українського міністерств, та окремо підкреслила роль Міністра оборони України Андрія Тарана та Головнокомандувача ЗС України генерал-полковника Руслана Хомчака, які ініціюють «прогрес у правильному напрямку» і «демонструють винятковий рівень цивільно-військової співпраці».

Нагадаємо, що У Російській федерації президентським указом від 29.06.20 № 430 оголошено мобілізацію солдат запасу.

ЕКСУПОВНОВАЖЕНИЙ У СПРАВАХ ЄСПЛ БАБІН: РОСІЯ МОБІЛІЗУВАЛА СОЛДАТ ЗАПАСУ

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Боротьба з псевдопатріотами та проросійськими рекетирами
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial