Кабмін озвучив досягнення Міноборони

Кабінет Міністрів визначив п’ятірку “Ключових досягнень 2021 року” Міністерства оборони України. Про це повідомляє сайт відомства.

 

Передусім у відомстві відзначили, що сформовано комплекс документів оборонного планування для країни. Мова йде про те, що вперше затверджено Стратегію воєнної безпеки України. Розроблено Стратегічний оборонний бюлетень. Уперше схвалено План оборони України, у якому реалізовано філософію всеохопної оборони держави. Створено нормативну базу для розгортання Сил територіальної оборони ЗСУ.

 

Другим відзначеним досягненням було питання міжнародного співробітництва. Зокрема, укладено угоди із США, Великою Британією, Туреччиною, Швецією та іншими державами щодо розвитку партнерства у сфері оборони, включно щодо спільного виробництва озброєнь та військової техніки. Українська армія поповнювалася безпілотними комплексами Baуraktar.

 

Також у Кабміні згадали будівництво корветів типу ADA, літаків Ан-178-100P. Активізовано виробництво ракетних комплексів «Нептун» та озброєння, що складе ракетний щит держави. Окрім цього, за даними відомства, ЗСУ отримали понад 3 тисячі основних зразків озброєння, військової та спеціально техніки, до 4 мільйонів боєприпасів та ракет різного призначення, близько 3 тисяч приладів нічного бачення.

 

Наостанок згадали розбудову об’єктів інфраструктури для ЗСУ. Збудовано 22 казарми поліпшеного планування та 29 об’єктів комунального призначення. Поставлено у війська 215 малогабаритних польових модулів для розміщення особового складу. Повернуто в користування МОУ земельних ділянок площею 8 тисяч гектарів.

 

Нагадаємо: